Servis

Servis silničních vozidel


Od vzniku firmy provozujeme autoservis. Ve vlastních prostorech, které se nachází v Halenkovicích, v místní části Zádřinové, provádíme opravy osobních vozidel všech typů. Zaměřujeme se zejména na odstraňování mechanických závad a opotřebení - například opravy brzd, opravy a výměny rozvodů, výměny filtrů a náplní a podobně. Opravy elektrických systémů, karosářské a lakýrnické práce zajišťujeme prostřednictvím našich smluvních partnerů.

Autoservis SM.HA je certifikovaným partnerem společnosti BOSAL pro montáž závěsných zařízení. U nás zakoupené a nainstalované závěsné zařízení nemusí být ihned po instalaci podrobeno technické kontrole, stačí pouze jeho zapsání do technického průkazu na dopravním odboru příslušného městského úřadu. Certifikát firmy Bosal ... zde.

Bosal
Příprava na STK


Součástí nabídky služeb našeho autoservisu je příprava vozu před kontrolou a zajištění provedení STK. Před návštěvou stanice technické kontroly vůz prohlédneme a zjistíme jeho technický stav. Zjištěné závady odstraníme a takto připravený vůz necháme projít stanicí technické kontroly.

Případné dotazy na činnost autoservisu rádi zodpovíme na tel. č.: 608 763 607.